Nauč sa to teraz a začneš starnúť neskôr...

Okúzli svojich zákazníkov profesionálnymi tajomstvami Anti-Ageingu...

Ošetrenia

Ak očakávaš nezávislosť od peňazí, tak ju nikdy nedosiahneš. Na tomto svete sú jedinou zábezpekou človeka jeho vedomosti, skúsenosti a talent.

– Henry Ford

Magnólia Beauty Center

Magnólia Beauty CenterEnikő Sillingová – Narodila som sa v Komárne, mám 42 rokov, som kozmetička a matka 2 detí. Pracujem v obci, ktorá leží trocha ďalej od mesta, v Bátorových Kosihách, ale napriek tomu sa usilujem rozmaznávať svojich hostí najmodernejšími procedúrami. Študovala som na Súkromnej strednej odbornej škole s VJM Mostová, ktorú som úspešne ukončila v roku 1993. 15 rokov som pôsobila na Súkromnej strednej odbornej škole s VJM Bátorové Kosihy ako majsterka odbornej výchovy v odbore kozmetika. Potrebné pedagogické vzdelanie k mojej činnosti som získala v Bratislave. V roku 2013 som úspešne zložila skúšky kurzu kožnej terapeutiky DermAkademy v Budapešti. Na väčšinu kurzov, kongresov a výstav nosila som so sebou aj moje žiačky, aby toho videli čo najviac a aby získali o to širšie vedomosti v odbore, keďže sa potrebujú samozrejme neustále rozvíjať.

Som otvorená inováciám, vďaka čomu som po dlhom hľadaní natrafila na značku Age Attraction a na prístroj Meso Laser, ktorý sa v mnohých krajinách Európy považuje za špičku medzi kozmetickými prístrojmi. Protokolové ošetrenia s výrobkami tejto značky, ako aj jej zástupcovia, ma presvedčili hneď od prvého okamihu.

Tento rok sa mi splnil môj dlhoročný sen, podarilo sa mi otvoriť si vlastný salón krásy Magnólia Beauty Center v Bátorových Kosihách, s ktorým som získala aj titul výlučného vzdelávacieho centra a referenčného salónu číslo jeden značiek Age Attraction a Meso Laser – prístroja jedinečnej cielenej mezoterapie a laserových ošetrení.

Srdečne očakávam všetkých hostí, ktorí si želajú skrášľovať sa a zároveň si dopriať príjemný relax. Taktiež na našich školeniach a prezentáciách rada privítam všetkých poskytovateľov kozmetických služieb, ktorí by radi zaviedli produkty a ošetrenia Age Attraction vo vlastných salónoch pre svojich zákazníkov, a ktorí sa chcú oboznámiť s možnosťami intenzívnych a zaručene účinných ošetrení prístrojom Meso Laser.

V prípade záujmu ma, prosím, kontaktujte:

Sillingová Enikő
Tel: +421 903 041 871

Magnólia Beauty Center – Age Attraction Referenčný Salon
Hlavné námestie 33.
94 634 Bátorove Kosihy

Primum Clinic

Kollár AndreaSom Andrea Kollárová. Ako absolventka strednej kozmmetickej školy v Bratisalve som svoje prvé pracovné skúsenosti v obore získala v lekárskej kozmetike ako kozmetička v dermatologickej ambulancii v súčinnosti s dermatológom. Následne som svoje odborné vedomosti a skúsenosti z praxe odovzdávala študentom na prvej skúkromnej odbornej škole na hodinách odbornej výuky a ako majsterka praktickej výučby. V záujme rozšírenia svojich znalostí a odovzdávania čo najkomplexnejších a najkvalitnejších poznatkov som si svoju kvalifikáciu rozšírila štúdiom na Škole umenia a módy M´d Art v Budapesti. Po ukončení štúdia som vyučovala a klientom nášho odborného strediska poskytovala poradenstvo v oblasti štýlu a farebnej typológie.

Po 23 ročnej odbornej a pedagogickej činnosti a praxe som sa rozhodla, že svojim klientom poskytnem viac než len klasické kozmetické ošetrenie. A tak som našla prístroj Meso Laser, účinky ošetrenia ktorého tvoria prechod medzi klasickým kozmetickým ošetrením a vážnejšími estetickými zákrokmi.

V súčasnosti pracujem na klinike krásy a estetickej mediciny Primum spolu s tromi plastickými chirurgami a jedným dermatológom, ktorí získali diplomy na zahraničných univerzitách a tam získali aj prax. Naša klinika ponúka svojim zákazníkom najmodernejšie lekársko-kozmetické služby, medzi inými dopĺňanie kyseliny hyalurónovej - ako na tvári, tak aj na tele, aplikovanie botulotoxínu aj niťový facelifting 3D. Našími ďalšími, miniinvazívnymi zákrokmi sú: facelifting, blepharoplastika. Vykonávame aj rôzne chirurgické zákroky, ako napríklad: plastiku pŕs – použitím plastickými chirurgmi uznávaných implantátov SILIMED - a okrem toho aj rhynoplastiku a labioplastiku.

Srdečne privítame Vás aj Vašich priateľov ako aj zahraničných zákazníkov. Hovoríme maďarsky, slovensky, anglicky, nemecky aj rusky.

Kontaktujte nás:

Andrea Kollár
Tel: +421 915 163 470

Primum Clinic (Prvá Estetická medicína)
Štúrova 26, 1. poschodie
park pri vlakovej / autobusovej stanici
929 01 Dunajská Streda
Tel: +421 948 360 175

www.primumclinic.sk