Nauč sa to teraz a začneš starnúť neskôr...

Okúzli svojich zákazníkov profesionálnymi tajomstvami Anti-Ageingu...

Ošetrenia

Ak očakávaš nezávislosť od peňazí, tak ju nikdy nedosiahneš. Na tomto svete sú jedinou zábezpekou človeka jeho vedomosti, skúsenosti a talent.

– Henry Ford

MESO LASER - Intenzívne biologické omladzovanie pleti.

O ošetreniach prístrojmi Meso I Laser môžeme skonštatovať, že v súčasnosti patria medzi najrozvinutejšie a najefektívnejšie neinvazívne (bez ihiel, bez operácie) metódy. Ich fantastický účinok spočíva v schopnosti biostimulácie, v stupňovaní intenzity syntézy kolagénu, v povzbudzovaní fungovania buniek, pričom pôsobia na látkovú výmenu a zvyšujú stupeň ich energie. Pomocou prístroja sa špeciálne superkoncentráty a sterilné prípravky importujú do hlbších vrstiev, čím sa docieli mimoriadne účinné a dlhodobé napnutie pokožky v príslušnej vrstve.

LASEROVÁ MEZOTERAPIA

Po Švajčiarsku, Nemecku, Aglicku, Maďarsku a Poľsku je už aj na Slovensku dostupná vysokoprecízna high-tech elektroporácia a tiež k najúspešnejším metódam patriaca laserová mezoterapia (kombinácia laserových ošetrení).

Dnes, aj vďaka kombinácii najúspešnejších technológií, sú dostupné také metódy ošetrenia, ako je importovanie účinných látok a stimulácie, ktoré predstavujú vážny pokrok v neinvazívnom, ale pritom úspešnom kozmetickom ošetrení. Týka sa to odstraňovania už existujcich vrások, ako aj spomalenia procesov starnutia a rovnako aj liftingových terapií.

Laserová mezoterapia mezoterapia je reprezentantom vysokoúčinných metód importovania transdermálne účinných látok a Meso I Laser je prístroj, vyvinutý špeciálne na tento účel.

Vplyvom laserovej mezoterapie sa naštartuje regeneračný proces buniek a tkanív, pričom jeho bezprostredný účinok sa prejavuje zrýchlenou činnosťou fibroblastových buniek, tým aj výrazným zlepšením syntézy kolagénu. Následkom laserovej biostimulácie fibroblastových buniek, bude bunkové tkanivo vo zvýšenej miere produkovať kolagén, glykoaminoglykán, reticulárne a elastické vlákna, glykoproteíny, ktoré majú významnú úlohu pri udržiavaní mladistvosti pleti a jej obnove, čo sa prejaví aj pri protivráskových ošetreniach.

Laserová mezoterapia sa dá účinne aplikovať, nehovoriac o tom, že je bez použitia ihly, bez podráždenia a možnosti infekcie, účinné látky sú koncentrátmi a možno ich importovať vo väčšom množstve.

CIELENÁ MEZOTERAPIA

HIGH-TECH ELEKTROPORÁCIA PRE MAXIMÁLNE VÝSLEDKY OŠETRENIA

Medicínsko-kozmetický prístroj MESO I LASER patrí medzi najvyvinutejšie systémy. Jedinečne kombinuje pôvodnú elektroporačnú technológiu (možnosť importovania transdermálne účinných látok) so silným systémom laserovej terapie. MESO I LASER štartuje novú éru tým, že zavádza pre odborníkov (lekárov a kozmetičky) nové estetické systémy ošetrenia.

Vysokoprecízna high-tech elektroporačná technológia predstavuje v systéme importovania transdermálne účinných látok nový míľnik. Jej aplikácia je dostupná a bezpečná aj pre kozmetičky.

Chránená metóda high-tech elektroporácia je mimoriadne úspešná procedúra, ktorá dosahuje v oblasti Anti-aging merateľné výsledky.

Stratum Corneum predstavuje prirodzenú bariéru a ochranu pokožky. Cez túto prekážku dokážu preniknúť len veľmi malé molekuly, aj tieto len v malom percente a pri určitých podmienkach. Pomocou high-tech elektroporácie sa zlepšuje schopnosť pokožky prijímať účinné látky. Počas ošetrenia prijíma pokožka špeciálne koncentráty Age Attraction mikromolekulárnej veľkosti cielene a rovnomerne.

Vysokoúčinnou high-tech elektroporačnou technológiou možno ošetrovať estetické problémy na mieste ich vzniku. Táto technológia výrazne zvyšuje priepustnosť pokožky, umožňuje transepidermálne importovanie sterilných účinných látok do pokožky, napr. kyseliny hyarulónovej, peptidov, Anti-Aging komplexov , vitamínov, minerálnych látok a enzýmov.

V Európe sú len 4 také prístroje, ktoré dokážu vyvinúť veľmi presnú elektroporačnú impulznú technológiu. Sme hrdí na to, že k nim patrí aj prístroj Meso I Laser. Použitie prístroja je rozšírené najmä v Nemecku a Švajčiarsku, ale ošetrenia Meso I Laserom používa už aj niekoľko inštitúcií v Maďarsku. Dúfame, že jeho používanie sa rozšíri čoskoro aj na Slovensku. V rámci celej Európy je táto značka garanciou kvality a úspešnosti. Nemecká precíznosť je uznávaná na celom svete, aplikácie výnimočných technológií znamenajú garanciu úspešnosti ošetrení. Elektroporačná hlavica bola vyrobená najmodernejšou metódou, je vhodná na importovanie jedinečne silných, intenzívnych účinných látok.

Meso I Laser nemožno porovnať so žiadnymi inými kozmetickými prístrojmi alebo ošetrením. Jeho výsledky sú jedinečne úspešné a trvanlivé. Už aj prvým ošetrením sa dosahuje viditeľný efekt. Procedúra je bezbolestná.

Najviditeľnejšie estetické ošetrenia mezoterapiou:

 • Anti-Aging ošetrenia, lifting a protivráskové ošetrenia
 • Laserová mezoterapia na omladzovanie tváre
 • Laserové omladzovanie pleti
 • Protivráskové ošetrenia
 • Tehotenské strie, cielené napínanie, posilnenie tkaniva
 • Ošetrenie celulitídy, lokálny rozklad tuku, formovanie postavy
 • Na ošetrenie poranení, akné a rosacey
 • Zosvetľovanie pigmentových škvŕn
 • Liečbu rán a jaziev
 • Na ošetrenie príznakov psoriázy a pásového oparu - herpes zooster
 • Rehabilitačné ošetrenia po operáciách