Prístroj,
ktorý redefinoval pojem mezoterapie. Aj na Slovensku.

Prístroj,
ktorý sa nedá prirovnať k žiadnemu inému prístroju.

Prístroj,
ktorý nepozná hranice.

Meso Laser

Dostatočne vyspelá technológia je na nerozoznanie od kúzla.

– Arthur C. Clarke

Basic info

Pôvod

Nemecká precizita, najvyššia úroveň technologickej vybavenosti a odborné vedomosti sú neodmysliteľnými faktormi výroby produktov Age Attraction.

Navrhovanie, vývoj a celé výrobné procesy prebiehajú v mníchovskom závode a v súvislosti s prevažnou väčšinou našich produktov – vrátane prístrojov Meso Laser – sa jedná o ručne vyhotovované, jedinečne vyrábané a testované výrobky.

Tím inžinierov, ktorí sa zaviazali vyvíjať najkvalitnejšie produkty, pretavuje svoje najlepšie vedomosti do tej výnimočnej efektivity a spoľahlivosti, ktorú zaručuje uznávaná známka kvality "Made in Germany".

Záruky

Zoznam záruk ponúkaných značkou Age Attraction:

 • 100% záruka vrátenia peňazí
 • Záruka ISO normy Európskej únie
 • 100% záruka pravej elektroporačnej technológie
 • 12-mesačná plná záruka na všetky časti
 • Po uplynutí 12-mesačnej záručnej doby zabezpečenie priebežného značkového servisu
 • Poskytnutie náhradného prístroja na dobu servisnej opravy
 • CE certifikát v súlade s legislatívou EÚ

Účinnosť

V závode Age Attraction je prvoradou hnacou silou vývoja produktov spoločný cieľ celého personálu, a tým je dosiahnutie a udržanie maximálnej spokojnosti spotrebiteľov.

Základným pilierom strediska značiek Age Attraction a Meso Laser je garda vývojárov pôsobiacich v priestoroch firmy, ktorá pri dodržiavaní medzinárodných noriem pracuje na vývoji prístrojov so zaručene účinným technologickým vybavením a k tomu vyvíja kompletnú líniu lekársko-kozmetických prípravkov s vysoko kvalitnými účinnými zložkami.

Maximálna spokojnosť a ohromujúce zapôsobenie účinnosti na spotrebiteľov sú neodmysliteľným charakteristickým znakom ktoréhokoľvek produktu z rady výrobkov Age Attraction, pričom tieto produkty musia vyhovieť aj najvyšším kritériám kvality.

Na oddelení vývoja sa pracuje výlučne s takými materiálmi a technologickými inováciami, ktoré majú dokázanú a schválenú účinnosť.

Referencie

Renomované kozmetické a estetické centrá na medzinárodnej úrovni...

 • Istenhegyi Klinika
 • Danubius Hotels
 • Ordinácia Homeodent
 • MezoCentrum, Budapešť
 • Salón krásy Dermisz, Fonyód
 • Felső 10 Beauty salón, Érd
 • Salón krásy Pegazus, Budapest

a mnohé ďalšie kozmetické a estetické salóny a štúdiá krásy z mnohých regiónov.

Prístrojové súpravy

Cielená mezoterapia

Meso Laser prístroj cielenej mezoterapie je mimoriadne efektívna alternatíva prístrojov pre bezihlovú mezoterapiu.

 • Viacnásobná účinnosť.
 • Viacnásobne dlhotrvajúce výsledky.
 • Viacnásobne efektívne vpravovanie účinných látok.

Umožňuje vysokú úroveň pokroku tak pre nové, ako aj pre dávno zabehnuté salóny, keďže disponuje všetkými opciami a výhodami, ktoré sú charakteristické pre dlhodobo úspešné podnikanie a pre spoľahlivých poskytovateľov služieb:

 • Vynikajúco sa hodí aj pri počiatočných investíciách do nového salónu, ide totiž o najlacnejšie zakúpiteľný Meso Laser prístroj, čiže aj v malých kozmetikách je možné prevádzkovať profitujúci obchod vďaka poskytovaniu kvalitných ošetrení.
 • Pomocou tohto prístroja je možné zakladať na najkvalitnejších procedúrach už od prvého okamihu poskytovania kozmetických služieb.
 • Náklady na materiály pre ošetrenia týmto prístrojom sú relatívne nízke, preto aj rozbiehajúce sa salóny môžu vytvoriť korektné ceny procedúr.
 • Dá sa kedykoľvek upgradovať s ktorýmkoľvek laserovým vybavením vyvinutým špeciálne pre prístroje Meso Laser
 • Ak máš tento prístroj, potom je zbytočné kupovať ďalšie, samostatné ultrazvukové, iontoforézne a rádiofrekvenčné zariadenia, čiže v dlhodobom časovom horizonte môžeš prevádzkovať podnikanie s vyššou ziskovosťou vďaka správnej počiatočnej investícii.

Laserová mezoterapia

Toto je taká Meso Laser kombinácia, ktorá v sebe zjednocuje praktickosť a značne vysokú technologickú vybavenosť.

Táto prístrojová súprava je základom laserovej mezoterapie, svetoznámej a uznávanej kozmetickej procedúry. Nová séria obsahuje našu úplnú novinku z inovácií, cielenú mezoterapiu a taktiež vysokovýkonný 12 diódový Medical Laser. Hlavnou koncepciou prístroja je biologické omladzovanie pleti a dlhodobý Anti-Aging. Procedúry ním vykonávame spravidla ako súvislé kúry, ale aj pre periodické udržiavacie ošetrenia ponúka hneď niekoľko možností. Vďaka vysokovýkonnému Medical Laseru umožňujú korektné materiálové náklady ošetrení vykonávaných laserovou mezoterapiou (cca od 3 EUR do 14 EUR) nastaviť konkurencieschopné ceny aj pre procedúry, preto robí tento prístroj poskytovateľov estetických služieb dostupnými pre širokú cieľovú skupinu.

CW Laser

CW Laser je prístrojom kozmetičiek a lekárov, ktorí sa intenzívne zameriavajú na Anti-Ageing.

S prístrojom CW Laser sa spájajú neinvazívne ošetrenia dopĺňania kyseliny hyalurónovej na najpokročilejšej úrovni. Behom jedného ošetrenia je možné vpraviť do pokožky až 15-20 ml tripleX kyseliny hyalurónovej, čo dlhodobo a účinne vyplní aj hlbšie vrstvy pleti.

Ošetrenia CW Laserom sú určené najmä pre tých zákazníkov, ktorí si želajú okamžitý extra badateľný efekt, a sú za to ochotní zaplatiť relatívne vyššiu cenu. Vyššia cena ošetrení CW Laserom je opodstatnená veľkým množstvom importovanej kyseliny hyalurónovej.

Súprave prístroja CW Laser taktiež obsahuje jedinečnú cielenú mezoterapiu, vďaka čomu sa nemusia zrieknuť jej výhod ani tí poskytovatelia estetických služieb, ktorí zvolia prístroj CW Laser a aj tento prístroj – podobne ako všetky prístroje Meso Laser – sa dá kedykoľvek rozšíriť o ostatnú výbavu či ošetrovacie hlavice.

Aesthetic Focus

Intenzívne lokálne ošetrenie vrások prístrojom Meso Laser je bezbolestná alternatíva nahrádzajúca injekčné vpravovanie kyseliny hyalurónovej.

Zároveň je veľmi dôležité spomenúť, že procedúra nie je taká istá. Aesthetic Focus – lokálne ošetrenie vrások môže byť alternatíva pre tých, ktorí nemajú radi procedúry vykonávané ihlou. Výsledky dosiahnuteľné s týmto ošetrením sú veľmi efektné, ale zákazník sa musí častejšie vrátiť na doplnenie, než pri aplikácii ihlou, keďže pri tej sa používa kyselina hyalurónová s priečnymi väzbami, ktorá sa v koži správa úplne inak, ako nami aplikovaná tripleX kyselina hyalurónová. Aj napriek tomu naše ošetrenia vyhľadáva spústa zákazníkov a zo salónov odchádzajú s vysokou mierou spokojnosti.

Aj táto súprava prístroja obsahuje funkciu novo-vyvinutej cielenej elektroporácie, vďaka čomu sa pri vypĺňaní vrások uskutoční zaručene hĺbkové vpravovanie účinných látok. S laserovou hlavicou pre cielené ošetrenie, ktorou napomáhame vstrebávaniu účinných látok, dokážeme vykonávať intenzívne ožarovanie, a to všetko bezbolestne.

Aj táto naša procedúra je neinvazívna, poskytuje možnosť vyplnenia aj hlbších vrások, respektíve zabezpečí vyhladenie aj preventívne ošetrenia mikrovrások. Procedúra je cielená, zameraná priamo na kritickú oblasť pleti tam, kde sa prejavuje daný problém. Najčastejšie sú vyhľadávané ošetrenia v okolí očí a úst, medzi obočím, ďalej ošetrenia krku, dekoltu a chrbtov rúk. Aj túto procedúru možno aplikovať na všetky typy pleti bez akýchkoľvek vedľajších účinkov, takisto ako všetky ostatné ošetrenia súvisiace s naším prístrojom.